מוהל מוסמך או מוהל מומחה?

המוהל ציון שטרית(מוהל מומחה ומומלץ)

נקי. בטוח. שמח!

למה לבחור במוהל ציון שטרית לברית?

  • ברית מילה בטוחה ונקייה ללא רבב!
  • התינוק שלך מקבל טיפול ממוהל עם ידע כירורגי מקצועי.
  • תינוקך יצא בריא ומאושר, באחריות!
  • שירות וזמינות מעל ומעבר.
  • עשרות אלפי תינוקות בריאים והורים מאושרים.
לי רוזנטל
לי רוזנטל
Read More
"...את הברית ביצע במקצועיות ושמר על סטנדרטים גבוהים, וכאחות בטיפול נמרץ פגים מאוד התרשמתי מהמקצועיות והידע הרפואי הנרחב של המוהל. כמו כן הגיע אלינו לביתנו לאחר הברית לביקורת. כל שנותר לנו הוא להמליץ בחום בתודה והערכה רבה, עידן, לי ודניאל רוזנטל"
מתן שקד
מתן שקד
Read More
"הרב עשה ברית מילה לבן שלי.עשה אחלה עבודה. יסודי. זמין לשאלות, עם הרבה סבלנות."
Ира Штульман
Ира Штульман
Read More
"Thanks a lot! Great conducted Brit Mila! Good attitude, professional, not one minus. I recommend everyone. Thanks again!"
עדי כהן
עדי כהן
Read More
"תודה רבה !!! מוהל מאוד מקצועי בעל ותק במקצוע. עשה לנו טקס מרגש ומהיר. היה מאוד מקצועי וסבלני ממליצים בחום!!!"
רן יפרח
רן יפרח
Read More
"המוהל ציון שטרית ביצע ברית מילה לבן שלי. הוא הגיע במיוחד לביתינו שבערבה (בין היחידים שהיה מוכן להגיע לכאן), ועשה טקס מרגש וצנוע בדיוק כפי שביקשתי. המוהל שטרית עשה עבודה כל כך טובה שהילד לא ציץ. מעולם לא ראינו ברית כזו. מומלץ בחום."
אושרית קפארוב
אושרית קפארוב
Read More
"Огромная благодарность за проведение брит милы для нашего сына Даниэля . За внимание , теплоту , профессионализм и заботу . За подробное объяснение до и после брита переживающим и волнующимся родителям , за юмор с которым ушли волнения и переживания . Всего самого наилучшего от семьи Карповых и еще раз огромнейшее спасибо!"
מרינה גולדברג
מרינה גולדברג
Read More
"תודה רבה לרב ציון שטרית שעשה ברית לבן שלי .שירות מא'-ת' נתן מענה בכל רגע עשה את הברית בצורה מקצועית וסטרילית ביותר."
סיוון ישראלוב
סיוון ישראלוב
Read More
מוהל מקצועי סטרילי סבלני העביר את טקס הברית בצורה מדהימה!!! הגיע למחרת להוריד את התחבושות. תודה רבה על החוויה ועל הסבלנות! מומלץ בחום!!!
רחלי ביטון שושן
רחלי ביטון שושן
Read More
"מוהל מעולה ולפני הכל הוא אדם מיוחד במינו! היה המוהל של הבן שלי , התכונה הראשונה שניכרת ממנו זה האכפתיות! כל כך אחראי , עובד בצורה מאוד נקייה ומלא באנרגיות טובות! דרג לדבר איתנו יום ויומיים לפני הברית לוודא שהכל ברור ושהכל בסדר , בסיום הברית הסביר לי הכל כדי שאהיה מוכנה להתנהל באופן עצמאי עם המלאך הקטן שלי, יום למחרת גם הגיע עד אלינו לבית כדי לבדוק שהכל תקין ודאג להרגיע אותנו..."
ג'ני מויאל
ג'ני מויאל
Read More
"המון תודה לרב ציון על ברית מקצועית ואסתטית לבני תודה על אכפתיות וסבלנות ביום המיוחד שלנו נתת הסבר פרטני לטיפול בילד לאחר הברית ומענה בכל שאלה ממליצה בחום ואהבה לכל ההורים! שוב המון המון תודה!!!"
מקסים קפרוב
מקסים קפרוב
Read More
"רצינו לומר תודה על טקס ברית המילה לבננו דניאל. על היחס החם, מקצועיות ואנושיות, ההסברים המופרטים לפני ואחרי לזוג הורים חוששים ונרגשים, על חוש ההומור שהצליח להוריד את המתח וכמובן הזמינות והאכפתיות! יישר כח הרבה תודה והערכה, המשך עשייה מבורכת ובשורות טובות לך ולכל משפחתך."
אסתר אייל
אסתר אייל
Read More
"תודה על שירות מיוחד, הרב ציון הגיע אלינו למודיעין לברית של בני, ונתן את מלוא תשומת הלב והסביר לנו על כל מה שנעבור.. גם לאחר מכן נשאר זמין בנייד לכל שאלה או חשש שעלה בדרך.."
Ира Штульман
Ира Штульман
Read More
"Thanks a lot! Great conducted Brit Mila! Good attitude, professional, not one minus. I recommend everyone. Thanks again!"
Previous
Next

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים
כאן לרשותכם...

ההבדל בין מוהל מוסמך למוהל רופא

נולד לכם בן זכר? לא יודעים באיזה מוהל לבחור? ישנם הבדלים משמעותיים מאד בין מוהל מוסמך ומוהל מומחה.

למוהל מומחה יש ניסיון מוכך של שנים רבות ותעודה על כך מהרבנות הראשית לישראל.

מה שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא שבמקרים מסוימים בחירת מוהל מוסמך יכולה להיות הימור, לעומת בחירת מוהל מומחה עם ניסיון עשיר, שזה בחירה וודאית.

ההבדלים בין מוהל מוסמך למוהל מומחה

לא כל מוהל מוסמך הוא גם מוהל מומחה ולכן יש לדעת את ההבדלים בין השניים. מוהל מסמך הוא מוהל אשר עברה הכשרה כמו כל מוהל וקיבל הסמכה על ידי הרבנות ועל ידי משרד הבריאות לקיים את טקס ברית המילה.

לעומתו מוהל מומחה הוא מוהל שמעבר לכך שהוא גם מוהל מוסמך, שיש לו את כל האישורים של הרבנות ושל משרד הבריאות, הוא גם מוהל מומחה ומצטיין בתחום המילה.

מוהל מומחה עבור הכשרות רבות והוא בעל תעודות מקצועיות ויש בחובו בדרך כלל שנות ניסיון רבות. בכל הקשור לבריאות בכלל ולבריתות בפרט, לניסיון יש משקל עצום.

יתכן שההבדל בין מוהל מומחה או מוהל מוסמך יהיה בין ברית בטוחה, נקיה וללא רבב לבין מצב לא נעים שיכול להשאיר חותם על הילד והמשפחה כולה.

ברית מילה – הליך כירורגי לכל דבר

חשוב לדעת כי ברית מילה היא הליך כירורגי, כלומר ברית מילה נחשבת לניתוח קטן. לכן אין להקל ראש כאשר באים לבחור מוהל אשר יקיים את המילה בתינוקכם. כשמדובר בתינוק חסר ישע בן 8 ימים בלבד, רצוי ללכת על הניסיון.

מוהל מומחה יתן לכם את הביטחון והשקט שאם צריכים בבואכם לקיים ברית מילה לתינוק הקטן שלכם. חשוב להקפיד על כל בקשות המוהל להכנת התינוק לברית וכמו כן לבצע את כל הנדרש לאחר הברית. מוהל מומחה ישאר איתכם בקשר גם לאחר קיום הברית בכל דבר שתצטרכו.

מוהל עם ניסיון והמלצות – חובה!

אל לכם להסתבך ולקחת לאירוע כל כך מהותי וחשוב מוהל שאינכם מכירים ולא שמעתם דבר על פועלו. מוהל  מוסמך ומומחה עם ניסיון והמלצות הוא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

בריאות תינוקכם היא הדבר שצריך לעמוד לנגד עיניכם כאשר אתם מחפשים אחר מוהל שיבצע עבורכם את טקס המילה.

אל תקלו ראש ואל תתפשרו בבחירת המוהל וכך תוכלו להיות בטוחים כי הכל יעבור בשלום. אם תקפידו על דברים אלו בסופו של דבר אתם תצאו מרוצים ואירוע הברית יהיה האירוע עליו חלמתם. והתינוק?

תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הוא יהיה מאושר ושמח ויחלים באופן מהיר ובטוח.

המלצות מגדולי תורה, מפורסמים ורופאים – המוהל ציון שטרית

מתי כדאי לשריין מוהל?

הדעות כאן מגוונות ושונות. לשריין מוהל זהו עניין אישי ועניין של בחירה חופשית. כל זוג העתיד ללדת בן זכר עושה את הבחירה שלו בעניין.

יש כאלו המפחדים מאמונה תפלה של עין רעה ולכן מדברים עם המוהל רק לאחר לידת הבן ויש מנגד אנשים שמאוד חשוב להם לשריין מוהל מסוים לכן הם עושים זאת עוד בתקופת ההריון.

חשוב לבדוק המלצות , הסמכות ורישיונות עבודה שצריכים להיות לכל מוהל באשר הוא.

ללא כל אלו אין היתר למוהל לבצע ברית מילה ואתם מסכנים את בריאות התינוק שלכם במידה ואתם לא בודקים את הדברים המצוינים כאן.

מקבלים החלטה – מוהל מומחה!

אז אחרי שהבנתם את ההבדלים המשמעותיים בין מוהל מומחה ומנוסה לבין מוהל מוסמך שיתכן שהוא חסר ניסיון, זה שלב ההחלטה.

כשמדובר בבריאות תינוקכם, מומלץ שלא לקחת סיכון מיותר ולהתנסות במוהל צעיר וחסר ניסיון. ברור שאין לעשות הכללה וישנם מוהלים צעירים מדהימים. אך לניסיון יש משמעות מכל הבחינות.

מה שהמוהל ציון שטרית מביא איתו זה ידע רפואי נרחב. שעות של הסמכה כירורגית מקצועית בחדרי ניתוח על ידי גדולי הרופאים בבית החולים סורוקה.

לכו על ראש שקט ותתעסקו בעיקר באירוע המשמח. את העבודה החשובה הזו, תשאירו למומחים.

שיהיה במזל טוב ובשמחה רבה בעזרת השם.

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים
או בכדי לקבוע תאריך

הסמכות והמלצות נוספות

הסמכות

הסמכות

המוהל ציון שטרית - כ-35 שנות ניסיון בבריתות, מוהל מקצועי ומומחה בעל ידע כירורגי נרחב ומעשי. למעבר לדף ההסמכות לחצו כאן.

אמא עם עגלה

המלצות נוספות

עשרות מפורסמים, רופאים בכירים (כירורגים!), רבנים וגדולי תורה, אלפי משפחות - אינם טועים. קראו המלצות ועדויות על המוהל ציון שטרית.

פרטי יצירת קשר

  • 072-3386977
  • מוהל מומחה (היחיד בנגב) בעל ידע רפואי נרחב - מ.ר 416

תפריט האתר

Menu

מידע חשוב נוסף

לייעוץ והכוונה ניתן לפנות בכל עת.

אשמח לעמוד לעזרתכם בכל עניין הקשור לברית.

אני מבית את חשיבות המענה הטלפוני והזמינות גם לפני וגם אחרי הברית. אני דואג להיות זמין, להסביך ולתמוך בהליך המצווה

© כל הזכויות שמורות לאתר Brit4Good אין להשתמש או להעתיק תכנים ללא רשות מבעלי האתר

סגירת תפריט
WhatsApp chat