מוהל מומלץ ביבנה – המוהל ציון שטרית

המוהל ציון שטרית(מוהל מומחה ומומלץ)

נקי. בטוח. שמח!

למה לבחור במוהל ציון שטרית לברית?

 • ברית מילה בטוחה ונקייה ללא רבב!
 • התינוק שלך מקבל טיפול ממוהל עם ידע כירורגי מקצועי.
 • תינוקך יצא בריא ומאושר, באחריות!
 • שירות וזמינות מעל ומעבר.
 • עשרות אלפי תינוקות בריאים והורים מאושרים.
לי רוזנטל
לי רוזנטל
Read More
"...את הברית ביצע במקצועיות ושמר על סטנדרטים גבוהים, וכאחות בטיפול נמרץ פגים מאוד התרשמתי מהמקצועיות והידע הרפואי הנרחב של המוהל. כמו כן הגיע אלינו לביתנו לאחר הברית לביקורת. כל שנותר לנו הוא להמליץ בחום בתודה והערכה רבה, עידן, לי ודניאל רוזנטל"
מתן שקד
מתן שקד
Read More
"הרב עשה ברית מילה לבן שלי.עשה אחלה עבודה. יסודי. זמין לשאלות, עם הרבה סבלנות."
Ира Штульман
Ира Штульман
Read More
"Thanks a lot! Great conducted Brit Mila! Good attitude, professional, not one minus. I recommend everyone. Thanks again!"
עדי כהן
עדי כהן
Read More
"תודה רבה !!! מוהל מאוד מקצועי בעל ותק במקצוע. עשה לנו טקס מרגש ומהיר. היה מאוד מקצועי וסבלני ממליצים בחום!!!"
רן יפרח
רן יפרח
Read More
"המוהל ציון שטרית ביצע ברית מילה לבן שלי. הוא הגיע במיוחד לביתינו שבערבה (בין היחידים שהיה מוכן להגיע לכאן), ועשה טקס מרגש וצנוע בדיוק כפי שביקשתי. המוהל שטרית עשה עבודה כל כך טובה שהילד לא ציץ. מעולם לא ראינו ברית כזו. מומלץ בחום."
אושרית קפארוב
אושרית קפארוב
Read More
"Огромная благодарность за проведение брит милы для нашего сына Даниэля . За внимание , теплоту , профессионализм и заботу . За подробное объяснение до и после брита переживающим и волнующимся родителям , за юмор с которым ушли волнения и переживания . Всего самого наилучшего от семьи Карповых и еще раз огромнейшее спасибо!"
מרינה גולדברג
מרינה גולדברג
Read More
"תודה רבה לרב ציון שטרית שעשה ברית לבן שלי .שירות מא'-ת' נתן מענה בכל רגע עשה את הברית בצורה מקצועית וסטרילית ביותר."
סיוון ישראלוב
סיוון ישראלוב
Read More
מוהל מקצועי סטרילי סבלני העביר את טקס הברית בצורה מדהימה!!! הגיע למחרת להוריד את התחבושות. תודה רבה על החוויה ועל הסבלנות! מומלץ בחום!!!
רחלי ביטון שושן
רחלי ביטון שושן
Read More
"מוהל מעולה ולפני הכל הוא אדם מיוחד במינו! היה המוהל של הבן שלי , התכונה הראשונה שניכרת ממנו זה האכפתיות! כל כך אחראי , עובד בצורה מאוד נקייה ומלא באנרגיות טובות! דרג לדבר איתנו יום ויומיים לפני הברית לוודא שהכל ברור ושהכל בסדר , בסיום הברית הסביר לי הכל כדי שאהיה מוכנה להתנהל באופן עצמאי עם המלאך הקטן שלי, יום למחרת גם הגיע עד אלינו לבית כדי לבדוק שהכל תקין ודאג להרגיע אותנו..."
ג'ני מויאל
ג'ני מויאל
Read More
"המון תודה לרב ציון על ברית מקצועית ואסתטית לבני תודה על אכפתיות וסבלנות ביום המיוחד שלנו נתת הסבר פרטני לטיפול בילד לאחר הברית ומענה בכל שאלה ממליצה בחום ואהבה לכל ההורים! שוב המון המון תודה!!!"
מקסים קפרוב
מקסים קפרוב
Read More
"רצינו לומר תודה על טקס ברית המילה לבננו דניאל. על היחס החם, מקצועיות ואנושיות, ההסברים המופרטים לפני ואחרי לזוג הורים חוששים ונרגשים, על חוש ההומור שהצליח להוריד את המתח וכמובן הזמינות והאכפתיות! יישר כח הרבה תודה והערכה, המשך עשייה מבורכת ובשורות טובות לך ולכל משפחתך."
אסתר אייל
אסתר אייל
Read More
"תודה על שירות מיוחד, הרב ציון הגיע אלינו למודיעין לברית של בני, ונתן את מלוא תשומת הלב והסביר לנו על כל מה שנעבור.. גם לאחר מכן נשאר זמין בנייד לכל שאלה או חשש שעלה בדרך.."
Ира Штульман
Ира Штульман
Read More
"Thanks a lot! Great conducted Brit Mila! Good attitude, professional, not one minus. I recommend everyone. Thanks again!"
Previous
Next

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים
כאן לרשותכם...

אחרי כל ההתרגשות של לידת התינוק שלכם הגיע זמן לדאוג למוהל מומלץ יבנה אשר יגיע עד אליכם לבצע את טקס ברית המילה הקדוש והחשוב. טקס ברית המילה הוא טקס אשר מבצוע בכל בן זכר יהודי בהגיעו לגיל שמונה ימים. אל תתפשרו וקחו לאירוע הברית של בנכם מוהל אשר שמעתם עליו ונמצא ברשימה של משרד הבריאות ומשרד הדתות.

מוהל מומלץ ביבנה – יתרונות

פנו למוהל מומלץ ביבנה ולא תתאכזבו. להלן מספר יתרונות:

 • בעל הסמכה כירורגית
 • וותק וניסיון רב
 • נייד וזמין לכל יבנה והסביבה
 • נמצא ברשימה של המוהלים המורשים

ברית מילה רק על ידי מוהל מומחה

אין מצב כי תתנו לרופא מתחזה אשר אינו מחזיק בתואר דוקטור, ולא למד מעולם רפואה, לטפל בילדכם במידה והוא זקוק לטיפול רפואי, נכון? אותו הדבר גם בגזרת המוהלים.

אין שום סיבה כי תיקחו מוהל אשר אינו נחשב מוהל מומחה ואין לו ניסיון בביצוע ברית מילה מכיוון שכך אתם עלולים לסכן את התינוק שלכן ולהסב לו נזק אם בטווח הקצר בביצוע ברית כואבת ואם בטווח הארוך כגון נזק גופני לא הפיך.

מוהל מומלץ ביבנה יודע את העבודה ולו שנות ניסיון רבות בביצוע טקסי ברית מילה.

בריאות התינוק – הדבר החשוב ביותר

הדבר החשוב ביותר להורים היא בריאות התינוק, נכון? גם אתם מזדהים ומרגישים כך? אם כן תדעו כי גם למוהל מומלץ יבנה הדבר חשוב מאוד.

חשוב מאוד לעדכן את מוהל מומלץ יבנה בכל בעיה בריאותית של התינוק הנולד לפני ביצוע הברית. ישנן בעיות אשר דוחות ברית ואתם חייבים לידע את המוהל בכך כדי שהוא יפעיל את שיקול הדעת במקביל להמלצת הרופא המטפל.

אין כל בעיה הלכתית לדחות ברית ולא לעשות אותה ביום השמיני במידה ובריאותו לא מאשפרת ברית במועד המקובל, כי אמור, חשובה כאן קודם כל הבריאות של התינוק ואם הוא לא בריא אין שום סיבה להסב לו כאב ולו בקטן ביותר.

שאלות נפוצות

יש הרבה מאוד שאלות שהורים מפנים אלי. מוהל מומלץ ביבנה שמח תמיד להיות זמין בשבילכם לכל שאלה. לדוגמא – הרבה הורים רוצים לדעת אם לתינוק כואב. ידוע כי בוודאות התינוק חש כאב מסוים אבל אעשה הכל על מנת לאלחש לו את הכאב במתן מי סוכר או תרופה מסוימת לפני קיום טקס הברית.

דוגמא לשאלה נפוצה נוספת היא האם תינוק עם ערכי צהבת גבוהים יכול לבוא בברית אברהם אבינו. התשובה לשאלה זו היא לא חד משמעית אך בכל מקרה חייב להיות בנמצא אישור מרופא על מנת לקיים ברית מילה לתינוק שנולד עם ערכי צהבת גבוהים.

במקרה של צהבת נבחן כל מקרה לגופו באופן פרטני על מנת לא לגרום נזק לתינוק אשר חלש מדי לעמוד באירוע הברית. מוזמנים גם אתם להפנות שאלות נוספות למוהל מומלץ ביבנה.

זה הזמן לקבוע תאריך

הלידה מתקרבת או שהבן כבר איתנו כאן? זה הזמן ליצור איתי קשר ולעדכן בכדי לשריין עבורכם את התאריך בו אגיע לימול את בנכם. יש לכם שאלות נוספות לקראת הברית? אני כאן.

התקשרו עכשיו לפרטים נוספים
או בכדי לקבוע תאריך

הסמכות והמלצות נוספות

הסמכות

הסמכות

המוהל ציון שטרית - כ-35 שנות ניסיון בבריתות, מוהל מקצועי ומומחה בעל ידע כירורגי נרחב ומעשי. למעבר לדף ההסמכות לחצו כאן.

אמא עם עגלה

המלצות נוספות

עשרות מפורסמים, רופאים בכירים (כירורגים!), רבנים וגדולי תורה, אלפי משפחות - אינם טועים. קראו המלצות ועדויות על המוהל ציון שטרית.

פרטי יצירת קשר

 • 072-3386977
 • מוהל מומחה (היחיד בנגב) בעל ידע רפואי נרחב - מ.ר 416

תפריט האתר

Menu

מידע חשוב נוסף

לייעוץ והכוונה ניתן לפנות בכל עת.

אשמח לעמוד לעזרתכם בכל עניין הקשור לברית.

אני מבית את חשיבות המענה הטלפוני והזמינות גם לפני וגם אחרי הברית. אני דואג להיות זמין, להסביך ולתמוך בהליך המצווה

© כל הזכויות שמורות לאתר Brit4Good אין להשתמש או להעתיק תכנים ללא רשות מבעלי האתר

סגירת תפריט
WhatsApp chat